Як зекономити на залізничних квитках

Плануючи подорож залізницею, можна зекономити на вартості квитка. Така можливість є у пасажирів, які можуть планувати поїздку заздалегідь.

Як зекономити на залізничних квитках

Коли квитки на потяг дешевше

Вартість квитка, як не дивно, залежить від пори року. Влітку купить залізничні квитки онлайн чи у касі можна за досить високу ціну. Це абсолютно законно і обумовлено правилами та спеціальними коефіцієнтами гнучкого тарифного регулювання. «Укрзалізниця», розраховуючи тарифи, враховує навантаження на потяги у літній період відпусток. У цей час вартість квитка на сім відсотків дорожча. Але на попит це не впливає, бо саме влітку більшість пасажирів прямують до курортних міст.

Ще один найбільш «дорогий» період припадає на передноворічний тиждень. В цей час вартість проїзних документів зростає на десять відсотків. Найдешевші квитки можна придбати лише на дві дати: 31 грудня та 9 травня. Саме в ці дні ціна на квитки падає на 30% та 20% відповідно. Останні десять днів січня також сприятливі для подорожей. У цей період вартість менша на чотирнадцять відсотків. Варто планувати поїздки й на останні місяці осені: жовтень та листопад. Квитки будуть дешевші на сім відсотків. Така сама вартість і для подорожей у грудні, але лише до 24-го, оскільки пізніше починається передноворічний ажіотаж.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.