На Тернопільщині 3-річна дитина втретє приходить iз садочка додому з синцем. Фото

Прo цe зaзнaчaє у спільнoті "Chortkiv.Online" у мeрeжі "Facebook" Мaрия Пeтюx.

"Хочу розповісти про садочок №7. Мій синочок ходить в ясельну групу. Сьогодні чоловік забрав дитину з садка з от таким синцем. Подзвонила до виховательки поцікавилась причину виникнення синця, а вона відповіла що впав. Минулого тижня забрала сина з синцем на чолі. І минулого місяця теж був синець на чолі.Вихователь ще сказала, що вона не встигає за всіма вслідкувати. Хоча в групу ходить 3—6 діток. З цілої групи. І відповідь одна, що він падає або то не її зміна була. Бувають забувають вдіти памперс на що вони говорять що то наша вина що ми не додивились.В кінці нашої розмови з вихователькою вона мені відповіла, щоб я не псувала собі і їй настрій. А якщо щось не подобається, то переводити сина в другий садок. І щоб я її не лякала. Поясніть мені, будь ласка, люди як бути в цій ситуації і що робити?", – йдеться у дописі.

Однак, з приводу виникнення цього конфлікту у користувачів соцмереж з'явились доволі різні думки, які можна побачити у коментарях під дописом.

"Ви замість того, щоб вияснити ситуацію на місці з вихователем і завідуючою, постите оце в усіх групах? Ваша дитина ніколи біля вас не падає? Чи вихователька спеціально її сама дряпала? Я б на місці виховательки і садочка подала на вас в суд за наклеп. Чи це просто привід показати народу новий манікюр?", – пише користувач Тетяна Броніковска.

"Про подібні випадки вихователька зобов'язана повідомляти батьків, а не скривати. Батьки мають знати чи дитина впала чи вдарилася. Якщо вихователька не знає, що сталося, то її місце в коридорі зі шваброю", – зазначає Петро Крутій.

"Якщо моя дитина впаде біля мене, то в мене не буде претензії до вихователя, але якщо я дитину з садочку забираю з підбитим оком і мені ще й відповідають так як написано в пості, оййй навіть не знаю, яка би була моя реакція, але з того вихователя мокрого місця би не залишилось, а тещо тут написали, що на вас Мария в суд би повинні були подати, то це просто абсурд", – поділилась думками Tatiana Taty.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.